główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Aktualności ogólne

Noclegi


W I A D O M O Ś Ć

Dni Zdrowej Skóry 2007

W dniach 18.05 - 20.05 2007 r. w Bytomiu w gabinetach dermatologicznych, aptekach oraz w centrum handlowym Plejada w ramach akcji profilaktyczno-edukacyjnej Dni Zdrowej Skóry dermatolodzy będą udzielali bezpłatnych konsultacji. Pomogą określić aktualne indywidualne potrzeby oraz dostosować metody pielęgnacji skóry. Pacjenci uzyskają kompleksową indywidualną diagnozę:
 • rodzaju skóry,
 • stopnia jej starzenia,
 • fotostarzenia,
 • oraz zalecenia dotyczące pielęgnacji.

Już od 1 maja 2007 zapisy na wizyty w gabinetach dermatologicznych za pośrednictwem infolinii: 0-801-140-140, od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 17:00.

Informacje dotyczące samej akcji, plan lokalizacji, ciekawostki i wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry przygotowane przy współpracy z lekarzami dermatologami zostaną umieszczone na specjalnej stronie internetowej www.dnizdrowejskory.pl.

Aby wziąć udział w futurystycznej podróży po zdrowie skóry potrzebny jest jedynie Paszport Zdrowej Skóry. Otrzymują go wszyscy odwiedzający gabinety dermatologiczne, apteki, Centra Zdrowej Skóry. Za pomocą elektronicznego długopisu, którym wypełnia się paszport, zbierane są dane odnośnie każdego pacjenta. Jednocześnie wszystkie badania będą wykonywane indywidualnie i anonimowo. Zastosowanie takiej formy umożliwia prawie na bieżąco zbieranie danych w systemie, aby lepiej zdiagnozować różnice i potrzeby skóry w 38 państwach na 4 kontynentach, ale także w obrębie jednego kraju.

Dermatolodzy wykonają specjalistyczne badania za pomocą nowoczesnego sprzętu:
 • kamera uv,
 • test wrażliwości skóry,
 • badanie poziomu nawilżenia przy pomocy wizjoskanu,
 • badanie poziomu sebum,
 • badanie mikrostruktury i unaczynienia skóry przy pomocy Dermascore,
 • badanie gęstości skóry przy pomocy Densiscore.
Uczestnicy akcji będą mogli pogłębić swoją wiedzę o skórze podczas Dni Zdrowej Skóry 2007 także poprzez:
 • filmy 3D,
 • plakaty informacyjne.

Dni Zdrowej Skóry

Ogólnopolska akcja profilaktyczno-edukacyjna Dni Zdrowej Skóry jest organizowana od 2002 roku przez Vichy Laboratoires - międzynarodowego eksperta w dziedzinie zdrowia i piękna skóry. Od 2003 roku patronat nad akcją sprawuje Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. Dni Zdrowej Skóry to możliwość nie tylko uzyskania indywidualnej diagnozy skóry, ale także zdobycia w ciekawy sposób wiedzy na temat prawidłowego jej funkcjonowania. Do tej pory z porad specjalistów skorzystało już kilka tysięcy osób. Wyniki ogólnopolskich konsultacji dermatologicznych dowiodły, iż 45% osób uczestniczących w akcji Dni Zdrowej Skóry nie potrafiło prawidłowo określić typu swojej skóry. U ponad 90% osób odwiedzających dermatologów w ramach Dni Zdrowej Skóry stwierdzono problemy ze skórą.

 
   
   
redakcja reklama kontakt